loading

YENİ OPEL MERIVA AKSESUARLARI.

Yeni Opel Meriva, sizi tam da evinizde hissettirecek bir otomobil. Konfor, rahatlık ve iç tasarım genişliği seviyelerinde üstün bir otomobil. Günlük yolculuklarınızdan piknik gezilerine Yeni Meriva’da hayatınızı kolaylaştıracak her şey bulunuyor. Orijinal Opel aksesuarları, büyük bir rahatlık, değer ve işlevselliği de beraberinde sunuyor. Yeni Meriva’nız için ihtiyacınız olan her şeyi ilerleyen bölümlerde görebilirsiniz.

Yeni Opel Meriva – Paspaslar

Konfor ve Bakım

Kendinizi evde hissedin. İçinde geçirdiğimiz bütün zamanla bir aracın evden uzak bir ev olduğunu öğrendik. Opel’inizin görünüşünü geliştirecek ve onu dilediğiniz kadar konforlu kılacak her şeyi bulabilirsiniz. Paspaslardan bagaj düzenleyici sistemler dahil olmak üzere pek çok şey mevcut.

Yeni Opel Meriva – iPhone’lar için FlexDock®

Bilgi ve Eğlence Sistemleri

Yapılan yolculuklar artık daha eğlenceli. Opel müzik ve bilgi sistemleriyle, geniş yelpazede telefon desteği ve Bluetooth hands-free kitlerle sürekli bağlantıda kalabilirsiniz. Navigasyon sistemi ve sürekli güncellenen haritalara ek olarak, çoklu multimedia bağlantılarıyla yolculuğunuz sıkıcı olmayacak.

Yeni Opel Meriva – Sert Kargo Zemini

Güvenlik ve Koruma

Güvenli sürüş, iyi görünüş. Çamurluklarda sis lambalarına ve alarm sistemlerine kadar sizin ve ailenizin güvenliğini sağlayacak bütün güvenlik ürünlerini ve çocuk koltuklarını burada bulabilirsiniz. Opel’iniz aldığınız ilk günkü gibi güzel görünecek.

Yeni Opel Meriva – Gövde Kitleri

Stil

Kalabalıktan sıyrılmak mı istiyorsunuz? O zaman buradan başlayın. Opel’inize o ekstra dokunuşu verecek pek çok stil ürünleri seçeneğimiz bulunuyor.

Yeni Opel Meriva – Thule Tavan Kutusu

Taşıma Sistemleri

Geniş yelpaze esnek taşıma sistemleriniz, seyahatlerinizde ve spor aktivitelerinizde tam size göre. Seçeneklerimiz arasında Opel’in orijinal ürünleri ve taşımacılık sistemlerinde piyasa lideri olan iş ortağımız Thule’un ürünleri bulunuyor.

Yeni Opel Meriva – 17” Alaşımlı Jantlar

Jantlar

Yeni jant setiyle Opel’inizi kişiselleştirin. Zevkiniz ne olursa olsun aracınıza yeni bir dokunuş verebileceğiniz orijinal Opel alaşım jant seçeneklerini bulabilirsiniz. Orijinal Opel aksesuarlarının tarz ve kalitesini yaşayın.

Sayfanın başına dön