loading

DIŞTAN ŞIK, İÇTEN GENİŞ.

Ayrıcalıklı dış stil yeni bir diriliğe sahip. İçte ise gelecek daha sıcak bir şekilde sizi karşılıyor. Farklar detaylarda yatıyor ve Opel Meriva, sizi etkileyecek bir sürü detaya sahip.

Opel Meriva – Dış Tasarım

Dış Tasarım

Opel Meriva son derece karakteristik, dikkat çekici ve baştan sona pratik. Heykelsi hatları ve yuvarlak kenarları, hareket halindeki alan duygusuna organik bir şekilde karışıyor. Geniş duruşu, kendine güvenen çizgileri ve cömert parlaklığı, onu kullanmanın ne kadar keyif verdiğinin altını çiziyor. Yeni ızgara ve arka far grubu gerçek keskinliğin duygusunu vurgulayan detaylar.

Ona yaklaştıkça güzelliğin sadece dış görünüşten ibaret olmadığını fark edeceksiniz. İstediğiniz ama ummadığınız bir kaliteyi bulacaksınız. Meriva’nın tüm tasarımı, farkında olmadığınız ihtiyaçlarınızı karşılayacak. İçte ve dışta akıcı hatlar, karakteristik kanat motifleri ve kapılardaki bıçak teması, faydacı olduğu kadar son derece çekici.

Opel Meriva – İç Tasarım

İç Tasarım

Meriva’nın içinde kendi dünyanızda olacaksınız. Gösterge panelinin akıcı çizgisi sadece güzel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda kontroller ve saklama imkanları için ideal konum sunuyor. Yumuşak yüzeyli malzemeler ve detaylar, kaliteyle çevrelenen konforu, mükemmel bir şekilde ifade ediyor.

Meriva’yı kişisel dünyanız yapan şey, onun sadece bir parçası. Pratik mühendislik ile birleşen üstün tasarım sayesinde gelen esneklik, bir diğer özelliği. Geniş koltuklar mı? Daha ilk günden itibaren o şekilde tasarlandı. Çabuk ayarlanabilen bagaj ve yolcu bölümü mü? Ayarlaması da düşünmesi kadar pratik. Meriva’nızı nasıl isterseniz isteyin, her zaman kullanımı kolay, rahat ve üstün konfor sunan otomobiliniz olacak.

Sayfanın başına dön